Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turniej tenisa stołowego 28.3.2014

28. 3. 2014

Turniej tenisa stołowego i Pexeso  Macierzy Szkolnej

     Dokładnie na Dzień Nauczyciela 28 marca 2014 w piątkowe popołudnie zebrała się w naszej szkole pokaźna grupa - aż 45 uczestników -tradycyjnego,  wiosennego Turnieju w tenisie stołowym oraz Pexeso Macierzy Szkolnej. Startowano w następujących kategoriach: przedszkole + klasa 1.; młodsi uczniowie 2.-5.; starsi uczniowie 6.-9.; absolwent - rodzic- ojciec; absolwent - rodzic -matka. Walki były bardzo zacięte, lecz  wszysto bacznym okiem śledził i zapisywał sędzia główny - Tadek Byrtus. Oto wyniki poszczególnych kategorii:

PEXESO:

kat. przedszkole -kl. 1.    uczniowie klas 2.-5.   uczniowie klas 6.- 9.

 

 1. Danielka Kufa      1. Tereska Hlávka       1.Janka Bocek

2. Adam Martynek    2. Adrianka Fukała      2.Julia Wacławek

3. Janek Martynek    3. Denis Wacławek      3.Daniel Byrtus

                                                   

TENIS  STOŁOWY:

kat. uczniowie klas 3.-5.   uczniowie klas 6.-9.     uczniowie klas 6.-9.

1.Sebik Chybidziura   1. Dominika Kohut        1. Daniel Byrtus

2. Marek Krišica       2. Ewa Onderek        2. Jakub Czepiec

3. Monika  Kluz       3. Anna Maria Kohut       3. Filip Kohut

kat.absolwent - rodzic - matka                  absolwent- rodzic- ojciec

1. Elżbieta Samiec                             1. Hugo  Hlávka

2. Maryla Hlávka Kraina                       2. Tadek Byrtus st.

3. Lucka Kluz                                   3. Michał Bocek

 

   Każdy uczestnik otrzymał oprócz poczęstunku, owoców, napoju także nagrodę. Wszystkim bardzo się podobało i już dziś cieszymy się na następny rok. Dziękujemy serdecznie wszystkim organizatorom tej wspaniałej imprezy, bardzo fajnie było znowu zagrać sobie tenis stołowy z kolegami na naszym szkolnym korytarzu.

                                                               uczestnik - absolwent

                                                                      Jakub Kraina

Fotografie można obejrzeć TUTAJ